Poděkování za dlouholetou péči o kapličku sv. Matouše
Obec Zbyslavice děkuje paní Pavle Brhelové za její dlouholetou a obětavou péči o kapličku sv. Matouše.
Paní Pavla Brhelová se o kapličku starala řadu let s velkou pečlivostí, odpovědností a osobním nasazením. Zajišťovala úklid, přípravu kapličky při významných příležitostech a také zvonění při úmrtí našich spoluobčanů. Jednalo se o službu, která byla často nenápadná, ale pro obec a její občany velmi důležitá.
S ohledem na svůj věk se paní Pavla Brhelová rozhodla tuto péči předat mladším. O kapličku se nyní budou starat starat Pavel a Hana Řeháčkovi, kterým děkujeme za ochotu pokračovat v této službě pro obec.
Paní Pavle Brhelové patří velké a upřímné poděkování za všechen čas, práci a péči, kterou kapličce sv. Matouše i naší obci po mnoho let věnovala. Zároveň jí přejeme pevné zdraví, mnoho sil, pohody a radosti do dalších let.
