Novoroční přípitek
V sobotu 6. ledne 2018 jsme si společně s více než 70 občany připili na uvítání nového roku. Popřáli jsme si vzájemně hlavně hlavně hodně zdraví, štěstí a rodinné pohody. Počasí nám hodně přálo, bylo plus 7 stupňů. Děkujeme všem, kteří se této akce zúčastnili.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
9. 1. 2018 2:24
Datum poslední aktualizace:
2. 2. 2025 16:52
