Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Facebook obce - aktuality

 

Videogalerie

youtube

Regionální zpravodajství

Televizní zpravodajství 

fabex


 

Aktuální teplota v obci

19.2.2019 18:45

Aktuální teplota:

5,8 °C

Vlhkost:

87,3 %

Rosný bod:

3,8 °C

Národní databáze nálezů

ztraty


 

Navigace

Obsah

Právě vyšlo nové číslo Zbyslavického občasníku

Typ: ostatní | náš tip | Aktuality
První číslo v tomto roce je nabité informacemi. Tématem jsou novinky v oblasti kanalizace, vedení obce představilo své klíčové projekty a nechybí ani přehled kulturních událostí v naší obci. Zbyslavický občasník si můžete stáhnout online a je k dispozici i v tištěné podobě.

online občasník 1-2019

Pokud patříte mezi milovníky tradičních informačních zdrojů, občasník vás jistě potěší. A protože je to první číslo po delší době i první číslo v novém roce, snažili jsme se do něj dostat co možná nejvíc informací

 

V sekci Otevřená obec představí své plány i realizované projety přímo vedení obce. Jsou připraveny také novinky ze sociální oblasti a velkým tématem je kanalizace - co přinesla novela zákona o vodě? A jak to bude s kanalizačním systémem přímo v obci? Detailní informace hned zkraje čísla. 

 

Prostor dostaly také jednotlivé organizace a spolky a prezentovaly tak svou činnost za celý uplynulý rok 2018. A rekapitulovalo se i oblasti kulturních obcí - koukněte na přehled již tradičních akcí napříč celým rokem.

 

Nechybí ani spousta fotografií a přehled nejbližších akcí. Pokud máte děti školou povinné, určitě nevynechejte rubriku Ze školní aktovky

 

A protože byl ze strany občanů velký zájem o pravidelné vydávání místního zpravodaje, rozhodli jsme se pro čtvrtletník. Každé tři měsíce se tak můžete těšit na přehled toho nejdůležitějšího z dění v naší obci.

Máte témata, která by vás zajímala? Chcete v občasníku nějaké pravidelné informace nebo rubriky? Napište nám své nápady na e-mail:

redakceZbyslavice@gmail.com.

 

 

Uzávěrka příštího čísla je 1. 3. 2019. Na nové číslo se pak můžete těšit z kraje dubna.


Příloha

Vytvořeno: 27. 1. 2019
Poslední aktualizace: 27. 1. 2019 22:10
Autor: Regína vřeská