Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Facebook obce - aktuality

 

Videogalerie

youtube

Regionální zpravodajství

Televizní zpravodajství 

fabex


 

Aktuální teplota v obci

16.7.2018 04:50

Aktuální teplota:

14,4 °C

Vlhkost:

83,2 %

Rosný bod:

11,6 °C

Národní databáze nálezů

ztraty


 

Navigace

Obsah

Vesnické sportovní hry 2017 ukončeny

Typ: ostatní | Aktuality
Vážení sportovní přátelé,
v letošním roce se naše obec poprvé zapojila do soutěže Vesnických sportovních her, do 22. ročníku celoroční sportovní soutěže. Na počátku února při první schůzce, kde dorazilo několik nadšenců, bylo zprvu jisté váhání, které vyvažovalo také odhodlání, nadšení některých mladých lidí. V průběhu roku (od února do listopadu) se zúčastnili celkem 9 disciplín z 10 (hasičský sport jsme prostě vynechali). V každé disciplíně soutěžilo 3 – 6 sportovců, celkem se v průběhu roku účastnilo 26 našich občanů. Velice si vážíme všech, kteří věnovali především v sobotu svůj volný čas k tomu, aby reprezentovali naši obec Zbyslavice a porovnávali síly s borci z o okolních obcí – Olbramice, Klimkovice, Velká Polom, Dolní Lhota, Krásné Pole, Plesná, Jistebník, Horní Lhota a Polanka. Přesto, že jsme v plavání a sálové kopané dosáhli i na bednu (3. místo), v celkovém hodnocení jsme skončili na předposledním, 9. místě. V pátek 24. 11. převzal ocenění pro naši obec Adam Stareček při závěrečném zhodnocení této soutěže.

Velkou radost máme z toho, že naše sportovce toto umístění neodradilo v účasti v dalším ročníku, nýbrž naopak, již nyní hledají mezi sebou ochotné a zdatné kamarády, kteří by naši obec reprezentovali v různých disciplínách. Věříme, že nadšení jim vydrží a v dalším ročníku se posunou v umístění o nějakou příčku nahoru.

Ve sportovních disciplínách - plavání, dráhové kuželky, badminton, přespolní běh, odbíjená, nohejbal, lukostřelba, cyklistika (MTB), sálová kopaná – nás reprezentovali tito sportovci: Marie Struhalová, Marek Gavenda, Adam Stareček, Lukáš Holaň, Martin Foltýn, Petr Karbowiak, Aleš Vaněk, Jan Vaněk, David Kajta, Radim Plaček, Vít Buryan, Jiří Buryan, Tomáš Novák, Stanislav Závora, Tomáš Kotyza, Jan Stareček, Mikuláš Kovařčík, Filip Kovařčík, Miroslav Kotan, st., Miroslav Kotan, ml., Štěpán Stareček, Eva Krejčí, Robert Urbánek, Jiří Jaščurkovský, Jiří Močidlan, Holaňová Marie.

Mnohokrát děkujeme všem!

Děkujeme rovněž organizátorům soutěže za výborné vedení a těšíme se na další ročník. 

Více informací a výsledky najdete na http://www.vshry.cz/


Vytvořeno: 25. 11. 2017
Poslední aktualizace: 26. 11. 2017 09:09
Autor: