Vinobraní ve Zbyslavicích 2025
Ve Zbyslavicích jsme si užili krásné vinobraní plné vína, hudby a dobré nálady. Poděkování patří Klubu dříve narozených za skvělou organizaci a přátelskou atmosféru.
Vinobraní ve Zbyslavicích 2025 bylo skvělé! 🍇🍷
Děkujeme všem, kteří dorazili a společně s námi si užili sobotní večer plný vína, hudby a dobré nálady. Atmosféra byla úžasná – smích, rozhovory i sklenky vína se nesly Obecním domem až do pozdních hodin.
Velké poděkování patří Klubu dříve narozených Zbyslavice za výbornou organizaci, přátelskou atmosféru a za to, že každoročně připravují tuto oblíbenou tradiční akci, na kterou se všichni těšíme. ❤️
Fotogalerie zachycuje ty nejhezčí okamžiky večera a připomíná kouzelnou atmosféru letošního vinobraní.
