Klikací rozpočet
V rámci otevřeného a transparentního hospodaření zpřístupňujeme občanům rozklikávací rozpočet, který přehledně zobrazuje příjmy a výdaje obce.
Údaje jsou každý měsíc aktualizovány podle skutečného hospodaření, takže je možné průběžně sledovat, odkud obec získává finanční prostředky a na co je vynakládá.
Jde o dobrovolný krok obce ke zvýšení transparentnosti a informovanosti občanů.
Rozpočet Zbyslavice
sestaveno ke dni 30. 9. 2026
Příjmy
| Schválený rozpočet | 14 202 285,00 Kč |
| Upravený rozpočet | 15 460 935,00 Kč |
| Skutečné plnění | 14 519 418,99 Kč |
| Plnění | 93,91 % |
| Název | Schválený rozpočet (Kč) | Upravený rozpočet (Kč) | Skutečné plnění (Kč) | Plnění (%) |
|---|---|---|---|---|
|
Název
Daňové
|
Schválený rozpočet (Kč)
12 884 100,00
|
Upravený rozpočet (Kč)
12 987 250,00
|
Skutečné plnění (Kč)
12 809 223,06
|
Plnění (%)
98,63
|
|
Název
Nedaňové
|
Schválený rozpočet (Kč)
1 160 485,00
|
Upravený rozpočet (Kč)
1 700 485,00
|
Skutečné plnění (Kč)
976 417,93
|
Plnění (%)
57,42
|
|
Název
Kapitálové
|
Schválený rozpočet (Kč)
0,00
|
Upravený rozpočet (Kč)
84 500,00
|
Skutečné plnění (Kč)
84 500,00
|
Plnění (%)
100,00
|
|
Název
Finanční transfery
|
Schválený rozpočet (Kč)
157 700,00
|
Upravený rozpočet (Kč)
688 700,00
|
Skutečné plnění (Kč)
649 278,00
|
Plnění (%)
94,28
|
| Celkem | 14 202 285,00 | 15 460 935,00 | 14 519 418,99 | 93,91 |
Zveřejňované dokumenty
Nebyla nalezena žádná data k zobrazení.
